Skip to content

Viestinnän yhteystiedot

Messukeskuksen viestintätiimi auttaa toimittajia, somevaikuttajia ja kuvaajia kaikissa Messukeskusta ja messuja koskevissa kysymyksissä. Lehdistökeskus palvelee Messukeskuksen järjestämien tapahtumien aukioloaikana, puh. 040 450 3236.

Markkinointi- ja viestintäjohtaja
Maria Mroue, puh. 050 393 4974, maria.mroue@messukeskus.com

Viestintäpäällikkö
Tarja Gordienko, puh. 050 5847 262, tarja.gordienko@messukeskus.com

Messukeskuksen järjestämien tapahtumien viestintä

Auto, Autokorjaamo, Caravan, FinnSec, Helsingin Kirjamessut, Kuljetus – Logistiikka, Maxpo, MaatalousKonemessut, MP Moottoripyöränäyttely, Vene Båt | Teija Armanto, tiedottaja, puh. 050 376 0804, teija.armanto@messukeskus.com

Helsinki Chemicals Forum, Suomen Messusäätiö | Tarja Gordienko, viestintäpäällikkö, puh. 050 5847 262, tarja.gordienko@messukeskus.com

Eläinystäväni, Gastro Helsinki, GROWTH, Hupicon, Lapsimessut, Lähiruoka & luomu, OutletExpo,  Sijoittajamessut, Studia, Teknologia, Viini ja Ruoka, Vuoden Kokki | Antti Karjunen, tiedottaja, puh. 050 574 3444, antti.karjunen@messukeskus.com

ChemBio Finland, Cyber Security Nordic, Habitare, Matkamessut, PacTec, FoodTec, PlastExpo | Eva Kiviranta, tiedottaja, puh.  040 775 6609, eva.kiviranta@messukeskus.com

 GoExpo, GoExpo Horse, Hammaslääkäripäivät, I love me, Kuva & Kamera, Lääkäri, PulPaper, Sairaanhoitajapäivät, The HIMSS & Health 2.0 European Conference | Riikka Luomanpää, tiedottaja, puh. 050 540 4231, riikka.luomanpaa@messukeskus.com

Avita, Educa, FinnBuild, Kevätmessut, Kiinteistö. Messukeskuksen sisäinen viestintä | Taira Sjöblom-Tallus, tiedottaja, puh. 050 385 5482, taira.sjoblom-tallus@messukeskus.com

Tarja Gordienko

Tarja Gordienko

Teija Armanto

Teija Armanto

Riikka Luomanpää

Riikka Luomanpää

Antti Karjunen

Antti Karjunen

Taira Sjöblom-Tallus

Taira Sjöblom-Tallus

Eva Kiviranta

Eva Kiviranta