Messukeskus och Wanha Satama försäljning
+358 40 450 3251 (mon-fre 9−16)
sales@messukeskus.com

Events, möten och kongresser

Kristina von Konow

Kristina von Konow

p. 0400 408 777

kristina.vonkonow@messukeskus.com

Maria Niemelä

Maria Niemelä

p. 050 346 7858

maria.niemela@messukeskus.com

Maarit Vesanto

Maarit Vesanto

p. 050 320 9717

maarit.vesanto@messukeskus.com

Tiina Kivinen

Tiina Kivinen

p. 050 567 9151

tiina.kivinen@messukeskus.com

Tuomas Lappalainen

Tuomas Lappalainen

p. 050 576 9962

tuomas.lappalainen@messukeskus.com

Anne Laukkanen

Anne Laukkanen

p. 040 575 2441

anne.laukkanen@wanhasatama.com

Kirsi Penttinen

Kirsi Penttinen

p. 050 357 7602

kirsi.penttinen@messukeskus.com

Jaana Ylönen

Jaana Ylönen

p. 050 570 7390

jaana.ylonen@messukeskus.com

Jarkko Heinonen

Jarkko Heinonen

p. 050 376 0836

jarkko.heinonen@messukeskus.com

Försäljning av internationella kongresser och evenemang

Maarit Vesanto

Maarit Vesanto

p. 050 320 9717

maarit.vesanto@messukeskus.com

Paula Blomster

Paula Blomster

p. 040 456 6066

paula.blomster@messukeskus.com