Järjestetään yhdessä unohtumaton tilaisuus

Etsitkö tilaa ja luotettavaa kumppania tilaisuudellesi? Meillä Messukeskuksessa on 40 muuntautuvaa kokoustilaa 2-1100 hengelle sekä 7 hallia suuremmillekin tapahtumille ja juhlille. Wanhan Sataman 8 tunnelmallista salia voi valjastaa juuri tilaisuutesi näköiseksi. Ota yhteyttä ja katsotaan miten voimme auttaa sinua onnistumaan:

Messukeskus ja Wanha Satama myynti

040 450 3251 (tavoitat meidät puhelimitse arkisin klo 9−16)
sales@messukeskus.com

Pyydä tarjous ja katsotaan sopiva kokonaisuus tilaisuudellesi

Pyydä tarjous

Varaa tila 2−16 hengen neuvotteluihin, lounaspalavereihin ja johtoryhmän kokouksiin helposti verkosta:

Varaa pienkokoustila

Pysy kuulolla uudistuksista, uutisista ja tilaisuuksista

Tilaa uutiskirje

Heartwarming service at Messukeskus Helsinki

Kohdataan kasvokkain ja digissä

Sinua palvelee entistä suurempi joukko tapahtuma-alan ammattilaisia. Tarjoamme tilaisuudellesi jopa 55 erilaista tilaa, 22 ravintolaa, 15 hallia ja kaikki tarvittavat kokous- ja tapahtumapalvelut. Jaetaan ideoita ja onnistutaan yhdessä. Kohtaamisen välillä ollaan yhteyksissä myös digissä. Seuraa meitä käyttämissäsi kanavissa:

Tykkää ja kommentoi: facebook.com/messukeskus
Seuraa ja jaa: twitter.com/messukeskus
Katso ja kuuntele: youtube.com/suomenmessut
Lue ja opi: slideshare.net/messukeskus
Tutustu ja verkotu: linkedin.com/company/messukeskushelsinki
Ihastu ja fiilistele: instagram.com/messukeskus

Tapahtumat, kokoukset ja kongressit

Kristina von Konow

Kristina von Konow

0400 408 777

kristina.vonkonow@messukeskus.com

Maria Niemelä

Maria Niemelä

050 346 7858

maria.niemela@messukeskus.com

Maarit Vesanto

Maarit Vesanto

050 320 9717

maarit.vesanto@messukeskus.com

Paula Blomster

Paula Blomster

040 456 6066

paula.blomster@messukeskus.com

Tuomas Lappalainen

Tuomas Lappalainen

050 576 9962

tuomas.lappalainen@messukeskus.com

Anne Laukkanen

Anne Laukkanen

040 575 2441

anne.laukkanen@wanhasatama.com

Kirsi Penttinen

Kirsi Penttinen

050 357 7602

kirsi.penttinen@messukeskus.com

Tiina Kivinen

Tiina Kivinen

050 567 9151

tiina.kivinen@messukeskus.com

Jaana Ylönen

Jaana Ylönen

050 570 7390

jaana.ylonen@messukeskus.com

Pia Weckström

Pia Weckström

040 456 6557

pia.weckstrom@messukeskus.com

Jarkko Heinonen

Jarkko Heinonen

050 376 0836

jarkko.heinonen@messukeskus.com

Päivi Tikkinen

Päivi Tikkinen

040 526 5160

paivi.tikkinen@messukeskus.com

Niina Ekroth

Niina Ekroth

040 905 1949

niina.ekroth@messukeskus.com

Pirre Sandström

Pirre Sandström

050 491 4757

pirre.sandstrom@messukeskus.com

Maiju Helpi

Maiju Helpi

050 344 0451

maiju.helpi@messukeskus.com

Helena Hänninen

Helena Hänninen

040 450 3357

helena.hanninen@messukeskus.com

Kaisa Fasta

Kaisa Fasta

050 385 5475

kaisa.fasta@messukeskus.com

Marianne Virtanen

Marianne Virtanen

040 450 3520

marianne.virtanen@messukeskus.com

Leena Pesonen

Leena Pesonen

040 905 1303

leena.pesonen@messukeskus.com

Anna Söderström

Anna Söderström

040 905 2636

anna.soderstrom@messukeskus.com