Järjestetään yhdessä timanttinen tilaisuus

Kerro, kuinka voimme auttaa sinua onnistumaan?
Messukeskus ja Wanha Satama myynti:
p. 040 450 3251 (arkisin klo 9−16), sales@messukeskus.com

Seminaari, näyttely, iltajuhla, festarit suunnitteilla?

Pyydä tarjous

Varaa kokoustila 2−16 hengelle

Uudistumme jatkuvasti. Pysy kuulolla,

Tilaa uutiskirje

Tunnetko tilamme jo läpikotaisin? Oletko vieraillut uudistetuissa kokoushuoneissa? Ei hätää, ota yhteyttä ja sovitaan aika tutustumiskäynnille! Esittelemme tapahtumataloamme mieluusti, sillä tilaan astuminen kertoo kuvaa enemmän.

Kohdataan kasvokkain ja digissä

Jaetaan ideoita ja onnistutaan yhdessä. Kohtaamisen välillä ollaan yhteyksissä myös digissä.

Tykkää ja kommentoi: facebook.com/messukeskus
Seuraa ja jaa: twitter.com/messukeskus
Katso ja kuuntele: youtube.com/suomenmessut
Lue ja opi: slideshare.net/messukeskus
Tutustu ja verkotu: linkedin.com/company/messukeskushelsinki
Ihastu ja fiilistele: instagram.com/messukeskus

Tapahtumat, kokoukset ja kongressit -tiimi

Kristina von Konow

Kristina von Konow

0400 408 777

kristina.vonkonow@messukeskus.com

Maria Niemelä

Maria Niemelä

050 346 7858

maria.niemela@messukeskus.com

Maarit Vesanto

Maarit Vesanto

050 320 9717

maarit.vesanto@messukeskus.com

Paula Blomster

Paula Blomster

040 456 6066

paula.blomster@messukeskus.com

Tuomas Lappalainen

Tuomas Lappalainen

050 576 9962

tuomas.lappalainen@messukeskus.com

Anne Laukkanen

Anne Laukkanen

040 575 2441

anne.laukkanen@wanhasatama.com

Kirsi Penttinen

Kirsi Penttinen

050 357 7602

kirsi.penttinen@messukeskus.com

Tiina Kivinen

Tiina Kivinen

050 567 9151

tiina.kivinen@messukeskus.com

Jaana Ylönen

Jaana Ylönen

050 570 7390

jaana.ylonen@messukeskus.com

Pia Weckström

Pia Weckström

040 456 6557

pia.weckstrom@messukeskus.com

Jarkko Heinonen

Jarkko Heinonen

050 376 0836

jarkko.heinonen@messukeskus.com

Päivi Tikkinen

Päivi Tikkinen

040 526 5160

paivi.tikkinen@messukeskus.com

Niina Ekroth

Niina Ekroth

040 905 1947

niina.ekroth@messukeskus.com

Pirre Sandström

Pirre Sandström

050 491 4757

pirre.sandstrom@messukeskus.com

Maiju Helpi

Maiju Helpi

050 344 0451

maiju.helpi@messukeskus.com

Marianne Virtanen

Marianne Virtanen

040 450 3520

marianne.virtanen@messukeskus.com

Leena Pesonen

Leena Pesonen

040 905 1303

leena.pesonen@messukeskus.com

Helena Hänninen

Helena Hänninen

040 450 3357

helena.hanninen@messukeskus.com

Anna Söderström

Anna Söderström

040 905 2636

anna.soderstrom@messukeskus.com